LET'S MAKE FUN, NOT WAR
0
-хХх-хХх-хХх-

Читеры и их союзники.

Recommended Posts

В данном проэкте давно уже существуют игроки использующие посторонние программы ( читеры ) что бы улучшить свои кривые руки и получение преимущества над другими игроками. Помимо игроков которые используют читы есть и те кто покрывает читеров, что бы те в свою очередь помогали друг другу.

Мой вопрос таков, если у меня будут доказательства игры игрока использующего читы и игрока который играет без читов НО покрывает читера, играет вместе с ним осознанно, могут ли забанить данного игрока который не использует читы???

Хотел бы узнать ответ от Администрации.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/1/2024 at 1:44 AM, -хХх-хХх-хХх- said:

В данном проэкте давно уже существуют игроки использующие посторонние программы ( читеры ) что бы улучшить свои кривые руки и получение преимущества над другими игроками. Помимо игроков которые используют читы есть и те кто покрывает читеров, что бы те в свою очередь помогали друг другу.

Мой вопрос таков, если у меня будут доказательства игры игрока использующего читы и игрока который играет без читов НО покрывает читера, играет вместе с ним осознанно, могут ли забанить данного игрока который не использует читы???

Хотел бы узнать ответ от Администрации.

LДобрый день, 

данный вопрос уже был поднят на форуме

да, если есть доказательства, союзников читеров также банят навсегда. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Catsbit.Care said:

LGood afternoon, 

This question has already been raised on the forum

yes, if there is evidence, allies of cheaters are also banned forever. 

I have shown evidence of a player playing WITH hackers and HELPING the hackers in multiple different videos, in multiple different reports. Catsbit.guard does not ban the "non cheater" that teams with the active cheaters. The player is there, see's, knows and benefits from the hackers because they are team. Just thought you would like to know. I can show you the evidence if you wish or I can tag you in it. Let me know.

@Catsbit.Care

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tagged you in 3 different ones to show you want I'm saying. He did not ban py|recal which was hacking, at the very least WITH the hacker helping.

DG Lauty is in each of those helping hackers, also was not banned.

What more proof is needed? That should be more than enough. Also still have reports unanswered. Should he's not saying those don't have proof..

@Catsbit.Care

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0